Logo
TÜRKİYE GENELİ OMAGE 3. KURUMSAL DENEME SINAVINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİMİZ
DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİMİZİ TEBRİK EDİYOR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUZ.
 
     TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLAN ÖĞRENCİLERİMİZ!
     5. Sınıf Birincisi DOĞA HAMEDOĞLU
     6. Sınıf Birincisi ABDULLAH TURGUT, AHMET SAMİ AYRIÇAY
     7. Sınıf Birincisi ERDEM GÖKÇELİ
     8. Sınıf Birincisi MEHMET BIÇAK, BERRA IŞIKDEMİR, AHMET KAYRA KÖSEOĞLU

     TÜRKİYE İKİNCİSİ OLAN ÖĞRENCİLERİMİZ!
     5. Sınıf İkincisi GÖKTUĞ ÇİLEKAYA
     6. Sınıf İkincisi MİRAÇ METE BAŞPINAR
     7. Sınıf İkincisi AYŞE DENİZ DEMİRPEK
     8. Sınıf İkincisi ELİF NAZ APAYDIN
 
     TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ OLAN  ÖĞRENCİLERİMİZ!
     5. Sınıf Üçüncüsü İBRAHİM YÖRÜK
     6. Sınıf Üçüncüsü ÇAĞAN ÖZTÜRK
     7. Sınıf Üçüncüsü BARIŞ AKSULU
     8. Sınıf Üçüncüsü MELEK TEMİRCİ, ARDA BAĞDATLI
 
 
TÜRKİYE GENELİ NARTEST 2. KURUMSAL DENEME SINAVINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİMİZ
DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİMİZİ TEBRİK EDİYOR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUZ.
 
     TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLAN ÖĞRENCİLERİMİZ!
     5. Sınıf Birincisi EREN KARAKOÇ
     6. Sınıf Birincisi MERT KAAN GÜLNAZ, EREN ESER 
     7. Sınıf Birincisi DENİZ DEMİREL, ELİF REYYAN POLAT, MUHAMMED DEMİR, ALİ ASLAN İŞKOL,
                            ATİLLAHAN YILMAZ, BELEMİR KILIÇER, DURMUŞ EYMEN YILMAZ 
 
     8. Sınıf Birincisi MAHİR TEKİN, SARP SOYSAL,TUANA POLATLI, AHMET ARİF KESKİN,
                            DEFNE ÖZTÜRK, EMİR AKAT ,
TOPRAK GÜLER, KEREM ÖZTÜRK,
                            BATUHAN PEKCAN, SUDE NAZ ŞAHİN, ZEYNEP BİLGE,
 ÖMER DORULU,
                            BERK EFE AKAR, NİRA SERAN ÇOLAK, EREN BİRCİ,
                            TURAN YILDIZ,
 MAHMOUD ALHASAN, MUHAMMED YILMAZ  

     TÜRKİYE İKİNCİSİ OLAN ÖĞRENCİLERİMİZ!
     5. Sınıf İkincisi ZEYNEP BÜYÜKOĞLU
     6. Sınıf İkincisi EKİN ULAŞ
     7. Sınıf İkincisi AHMET YASİ ÇINAROĞLU, SÜLEYMAN DORUK ŞAN 
     8. Sınıf İkincisi YİĞİT KOKDAŞ, AZRA NUR ÖZLÜ, ADA EZGİ DEMİR, ENES ALİ İRİOĞLU,
                                                                                                 BESTENİGAR KÜRELİ, ALİ TAYHAN, RÜZGAR TANYERİ
                                                               
                                                               TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ OLAN  ÖĞRENCİLERİMİZ!
                                                                            5. Sınıf Üçüncüsü ÇINAR BERK UZUN
                                                                            6. Sınıf Üçüncüsü İBRAHİM TEPEOĞLU
                                                                            7. Sınıf Üçüncüsü CENNET GÖZ
                                                                            8. Sınıf Üçüncüsü KADİRKAAN ÖZDEMİR, GÜNEŞ SANCAK,FURKAN BOZBAŞ, REYYAN ENİS